Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap)

2 posters
YazarMesaj
Zoey Redbird
Yönetici / Yüksek Rahibe / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız Lideri
Yönetici / Yüksek Rahibe / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız Lideri
Zoey Redbird

Ruh HaLi : UykuLu
Savaş TaraF'Mm : İyi olduğumu söylemek isterdim, keşke erkek arkadaşlarımdan oluşan haremi çemberim gibi iyi yönetebilseydim..

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) 241687220/100Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Expf20/100Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Q6448877883_2263  (20/100)

Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Empty
MesajKonu: Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap)   Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 5:26 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni Bir Hayat, Yeni Bir Aşk...
Tüm Dünyada Gençlerin Tutkunu Olduğu Yeni Bir Vampir Serisi.

"Yüzümü ona çevirdiğimden beri bu kitap beni kendine esir etti. Tamamıyla muhteşem. İşaret, ateşli, karanlık ve eğlenceli."
-Gena Showalter, Yazar-

"İlk paragraftan itibaren bağımlısı oldum. Kitabı bir çırpıda bitirdim."
-MaryJanice Davidson, New York Times bestseller Yazarı-

Aşırı derecede bağımlılık yapan bir vampir serisi
-Romantic Times-

On altı yaşındaki Zoey, İz Sürücü tarafından İşaretlendiğinde, eski hayatının geride kaldığını anlamıştı. Şimdi artık, arkadaşlarından ve ailesinden ayrılıp çalışması gereken tek dersin Vampir 101 olacağı Gece Evi'ne yerleşmek zorundaydı.

Aşk, İhanet, Gerilim ve Rekabet dolu Gece Evi Serisinin İlk kitabı İşaret sizi kendisine esir edecek.

GECE EVİ’NİN KARANLIK VE BÜYÜLÜ DÜNYASINA DAVETLİSİNİZ.

Tabiki her zaman bir bit yeniği olurdu ve bu defaki açık ve netti.: başarısız olursan ölürsün.

Zoey Montgomery! Gece seni seçti ; Ölümün doğuşun olacak. Gecenin tatlı sesine kulak ver.Kaderin seni gece evinde bekliyor.

Zoey Montgomery(yani Zoey kızılkuş.) İşaretlendiği andan itibaren Heath hariç herkez ondan nefret ediyordu. (Heath eski erkek arkadaşı yani 2. kitaba kadar.) Tanrıça Nyx tarafından seçilen Zoey in Wampirler dünyasında henüz görülmemiş özel yetenekleri vardır. Alacakaranlık kadar olmasada devamını merakla bekleyeceğiniz bir wampir serisi.

Kitaptaki Kişilerin fotoraflarını buldum ama buraya koyamıyorum site kopyalamaya izin vermiyor resmi sitesinin linkini koyucam ordan bakabilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] (linke tıklayamazsanız kopyala yapıştırla açabilirsiniz.)

Siteye girdiğinizde Campus e tıklayın çıkan yerde Yearbook var ordan girip bakabilirsiniz.

Benden bu kadar umarım sizi bilgilendirebilmişimdir. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gece evi Serisinin resmi sitesi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dur.
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) 241687220/100Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Expf25/100Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Q6448877883_2263  (25/100)

Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Empty
MesajKonu: Geri: Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap)   Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap) Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:47 pm

Sağol canm
http://geceeviseries.vampire-legend.com

Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi Serisi: Av (5. kitap)
» Gece Evi Serisi: İHANET (2. kitap)
» Gece Evi Serisi: SEÇİLMİŞ (3. kitap)
» Gece Evi Serisi: VAHŞİ (4. Kitap)
» Gece Evi Serisi: Baştan Çıkarılmış (6. kitap)