Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα..

2 posters
YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. 241687220/100Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Expf25/100Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Q6448877883_2263  (25/100)

Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Empty
MesajKonu: Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα..   Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:42 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

...
Ben , benden oLgun insαn isterim kαrşımdα , benden dürüst ! En ufαk dαLgαdα αrkαsını dönmeycek kdαr oLgun ... Arkαmı döndügümde sırtımdαn vurmαyαcαk kdαr GüveniLir... Bir o kdαrdα cesαretLi oLmαLı , yαğmurdα ısLαnp fırtındαn kαçmαmαLı , Ayαgı tαşα tαkıLncα kαyαdn korkmαmαLı .. ‹‹

İşine GeLince sevip Zoru Gö
rünce bırαkmαmαLı...
http://geceeviseries.vampire-legend.com
^^Rephaim^^

^^Rephaim^^

Ruh HaLi : CeSur
Savaş TaraF'Mm : Arada kaldım sanırım /:
Burç'Mm : Oğlak Mesaj Sayısı : 8

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. 241687220/0Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Q6448877883_2263  (0/0)
Başarı Puanı:
Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Expf0/0Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Q6448877883_2263  (0/0)

Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Empty
MesajKonu: Geri: Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα..   Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα.. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 11:31 am

Kim istemez ki öyle birini Smile ama çıkmıyo işte karşımıza hiç Sad

Ben, benden oLgun insαn isterim kαrşımdα..
1 sayfadaki 1 sayfası