Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Resmi site özet

YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Resmi site özet 241687220/100Resmi site özet Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Resmi site özet Expf25/100Resmi site özet Q6448877883_2263  (25/100)

Resmi site özet Empty
MesajKonu: Resmi site özet   Resmi site özet Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 9:09 pm

So ... bir ölümsüz olmak ve düşmüş bir Papa, Stark'ın hayat kurtaran, Heath ısırma, Erik bir baş ağrısı almak, ve neredeyse ölmek, Zoey Redbird bir mola yakalamak istiyorsunuz Banishing sonra düşünmek istiyorum. Ne yazık ki, bir ara House değildir gece okulu tahmin Papa için eğitim ve onun çete yılında. Üç guys Dönüşümü şey ama stres kesici, özellikle biri seksi bir savaşçı kim ki onun duyguları hissedebiliyorum Zoey korunması yer alıyor. Stres konuşan karanlık güç Tulsa Depo altında tüneller gizlenen yayılıyor ve Zoey Stevie Rae çok sorumlu kanısındayız başladı uyumsuz kırmızı fledglings bir grup daha. Aphrodite's vizyonları Zoey uzak Kalona ve karanlık cazibesini kalmak için uyarıyorum, ama onlar da bu Zoey kim güç kötü ölümsüz durdurmak zorunda olduğunu gösteriyor. Yakında o Zoey başka seçeneği açıkça olur: eğer o Kalona geçmez O, onun en yakın bir ateşten intikam kesin olacaktır. Will Zoey, ve onun ruhunu şansa cesaret yaşantısının, kalbi kaybetme var mı? House of Night bir sonraki muhteşem taksitte, dizi ara Tempted.

Tempted - Seçilen Hatları

"Sen ve ben bağlıdırlar. Biz birbirimizin kurtuluş veya birbirlerinin azap vardır. "O yakın bana bir adım attı ve geriye doğru bir adım alarak hareketine
yansıyor." Hangisi olacak? Kurtuluş veya doom? "

Zoey bir salak değildi. She was yanlış bir şey biliyordu. , Ama açıktı nasıl Stevie Rae bile
var sadece bu açıklamaya çok oldu ona? Söylemek başlayabileceğini.
O sadece çok açıklamak için çok fazlaydı.
Ve herhangi birini gerçekleşmesi için anlamına asla.

"Nerd herd, odak. Buradasınız konum ve Dour İki. Dour Bir fledglings için önemli değildir," Aphrodite
"dedi." Dr Seuss referans. I like it, "Stark, bana onay veriyor dedi-me - out-I've-her zaman-read-kitaplar hottie sırıtış.
Afrodit ona kaşlarını çattı.
"Ben odak, flört değil" dedi. "

Ben onun kollarına attı ve boynunu karşı yüzüme bastırdı.
"Sana güveniyorum. Her zaman," diye tekrarladı.

YARIM YAMALAK ÇEVİRİ AMA ANCAK BU KADAR OLUYOR...

ALINTI DEĞİLDİR...
(ç)aLmak Yasaktır...
http://geceeviseries.vampire-legend.com

Resmi site özet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!)
» Resmi site özet
» Resmi site özet
» Resmi site özet
» Resmi site özet