Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!)

YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!) 241687220/100Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!) Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!) Expf25/100Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!) Q6448877883_2263  (25/100)

Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!) Empty
MesajKonu: Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!)   Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 2:43 pm

Okumayan arkadaşlarımızı bilgilendirmek için kısa bir özetini anlatıcam...

kısaca önemli olaylar
*Ne yazıkki allah öldüreni kahretsinki HEATH Ölüyo... (seviyodum bu çocuğu ya)
*Vatana ve millete hayırlı olsun Erik ve Zoey Ayrılıyo (en çok buna sevindim)
*Erik ve Venüs Sevgili oluyo (İki havalı Mükemmel Çift)
Venüsü Tanımayanlar için not: Venüs Afrodit'in ölen oda arkadaşı aynı afroditin eski hali gibi hatta daha da beter... Hiç sevmedim bu kızı
*ım... sonracığıma Kolananın aslında Nyx in eski savaşçısı olduğu anlaşılıyor...
-burda ben bi çelişkiye düştüm hani kolona iyi biri mi diye ama kitabın sonlarına doğru gerçekleri anladım
-ve bir diğer çelişkide Nyx Kolona yı aşşağı attığı için kolonayı kötü biri yapmış gibi yani Nyx in iyi biri olduğuna karşı olan inancım azaldı
*Meryem Ana Nyx'in beden bulmuş hali olarak söyleniyo
*Neferet her zamanki cadı halinde...
*Neferet Ve kolona yine boş durmuyor. Neferet kendini Nyx'in beden bulmuş hali olarak en yüksek vampir kuruluna kabul ettirmeye çalışıyor. Kolonayıda onun aşığı olarak yani Erebus Olarak kabul ettirmeye çalışıyor...
Erebus'u bilmeyenler için: Erebus Ve Nyx birbirlerine ölümsüz aşkla bağlanmışlardır. Erebus Nyx'in savaşçısıdır. Ve zaten Av'da da geçiyordu Erebus'un oğulları diye.
*Ve Avda Olan (avdaydı sanırım) vampirleri öldüren kilise deniyordu ya hatta neferet bunun üzerine insanlara savaş açıcaktı aslında o vampirleri öldüren Neferet'miş
*Profesör Anastasia Öldürülüyor.
*Steve Rae Kuzgunla damgalanıyor. Hemde kolonanın gözdesi olan kuzgunla...
*Bu son iki kitaptır Steve'nin neler karıştırdığını biliyoruz... Ve hala o arkadaşlarına yalan söylüyor... En azından çoğu konuda...
*Zoey ve Geyik sürüsü gece evine geri dönüyor...
*Gece evi yıkılmış durumda sadece bir grup çocuk zoey'e inanıyor. Diğerleri ise tüm bunları yapan zoeymiş gibi onsan nefret ediyor
*Büyükanne kızılkuş kurtuluyor.
*Kolona yine zoey'i baştan çıkarmaya çalışıyor.
*Damien Her zamanki formunda Very Happy
*Jack'in bir özelliği keşfediliyor... Her elektronik aleti biliyor. Bu elementler kadar olmasada çok iyi bir özellik.
*Steve kuzguna aşık oluyo aslında ama itiraf edemiyo.
*Steve kuzgunu buluyo ve ölümden kurtarıyo
(bunu kitapta kendine benzetmesi gibi yorumluyolar ama bence alakası bile yok o zaman bütün kuzgunları tekrar iyileştirsin)
*Steve ölümden dönüyo. kötü kırmızı çaylaklar steve ye tuzak kuruyo. steve ve kuzguna aslında.
*Kuzgunun adı RepLahim...
*Heath'ı öldüren Kolona
*Heath öldürürken Zoey görüyo ve zoeyin ruhu yok oluyo heathla birlikte gidiyor ama kitabın sonuna göre (sonunda oluyo bu olay) heath onu gerçek dünyaya döndürcek gibi.
*Zoey'in işaretleri ruhuyla beraber yok oluyor
*Tabi yeni işaretlerde ediniyo...

Off önemli olaylar dedim bütün kitabı anlattım eğer ayrıyetten bir özet isterseniz onuda yaparım...
Benden bu kadar..
Bu anlatım bana aittir...
[move]Kopyalamak YASAKTIR...
AlıntıLarda da Kaynak Belirtmek ZORUNLUDUR...[/move]

Not: Atladığım bir şey varsa Söylerseniz Ekleyebilirim...
http://geceeviseries.vampire-legend.com

Baştan Çıkarılmış Özet (Anlatım bana aittir!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baştan ÇıKarıLmış E-book İndir!
» Gece Evi Serisi: Baştan Çıkarılmış (6. kitap)
» Vampir Kokusu Baştan Çıkarılmanın Kokusudur
» Resmi site özet
» İşaret 1. BöLüm -ResimLi anLatım-