Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chapter One (İşaret)

YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Chapter One (İşaret) 241687220/100Chapter One (İşaret) Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Chapter One (İşaret) Expf25/100Chapter One (İşaret) Q6448877883_2263  (25/100)

Chapter One (İşaret) Empty
MesajKonu: Chapter One (İşaret)   Chapter One (İşaret) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 9:22 pm

İŞARETLENMESİNİ (Bölüm 1)

Sadece ne zaman gün daha kötüye Ben ölü bir adam ayakta benim soyunma yanında gördüm alamadım düşündüm. Kayla her zamanki K durmadan konuşuyordu-babble, ve o bile onu fark etmedi. Ilk. Aslında, artık ben bu konuda, hiç kimse onun kadar diye konuştu fark düşünmek olan benim garip yetersizlik in uygun ve trajik bir biçimde, daha fazla kanıt

"Hayır, ama Zoey, Tanrı Heath için oyun sonra sarhoş almadım yemin ederim. Gerçekten öyle ona zor olmamalıdır. "

"Evet," Ben dalgın dedi. "Elbette." Sonra öksürdü. Tekrar. Ben bok gibi hissettim. Ne Sayın hikmet, aman daha fazla, Teenage Plague denir-daha-biraz-deli AP biyoloji öğretmeni iniyor olmalıdır.

Eğer, bu benim geometri testi yarın beni alacağı öldü? Bir tek umut olabilir.

"Zoey, lütfen. Sen bile dinleme? Sanırım sadece dört gibi vardı-Bilmiyorum-belki altı bira ve üç çekim belki gibi düşünün. Ama bu nokta tamamen yanında. Eğer aptal anne eve oyunu hemen sonra gitmek kararını vermediğini söyledi Muhtemelen hatta neredeyse hiç yoktu olmayacaktı. "

Biz, son haksızlık bana karşı annem ve Step-Loser Gerçekten uzun yıllar önce üç evli ediyorum işlediği hakkında toplam anlaşma bir cefa bakmak paylaştı. Sonra, sonra ancak yarım nefes molası, K arka geveze idi.

"Ayrıca, o kutlayan oldu. Sanırım benim omuz salladı ve benim için yüzünü yakın tut! "K Birliği beat demek. "Merhaba! Your Boyfriend "

Onu düzeltti "Benim erkek arkadaşım neredeyse," benim ona öksürük için değil iyi çalışıyorum.

"Her neyse. Tabii o kutlamak için gidecek Heath bizim kurucumuz so. Başlangıç Broken Arrow Birliği dövmek bir milyon yıl gibi oldu. "

"On altı." Ben matematik de berbat değilim, ama K's matematik bozukluğu bana bir deha gibi yapar.

"Yine ne olursa olsun. Noktası, o mutlu olmasıdır. Bu çocuk bir ara vermek gerekir. "

"Nokta, onun için harcanan olmasıdır beşinci kez gibi bu hafta. Üzgünüm, ama ben bir adam hayatta asıl odak çıkmak için puking olmadan altı paketi çuf çalışırken kolej futbol oynamaya çalışan den değişti istemiyorum. Değil aslında onun olsun tüm bu bira yağlı olacak söz. "Ben öksürmeye duraklatmak zorunda kaldı. Biraz şaşkın hissediyordum ve kendimi yavaş, derin nefes zaman öksürük uygun bitmişti almaya zorladı. Not That K-fark babble.

"Ooo! Heath, yağ! Değil görsel istiyorum. "

Başka bir dürtü öksürmeye görmezden başardı. "Ve onu öpmeye alkole batırılmış ayakları üzerinde emmeye benzer."

K yüzü yukarı scrunched. "Tamam, hasta. Çok sıcak o kadar kötü. "

Ben, onun tipik sığlığı benim sıkıntı saklanmaya çalışan zahmet etmeden gözlerimi devirdi.

"Çok zaman hasta konum öfkeli konum. Her neyse, hiçbir fikri nasıl kaybettim sonra öğle yemeğinde onu duymazdan-puppy-Heath benziyordu. He could bile. . . "

Sonra onu gördüm. Ölü adam. Tamam, hoş onun teknik olarak değil, "ölü olduğunu çabuk fark etti." O undead oldu. Veya BM insan. Her ne. Bilim adamları bir şey, insanlar, ama başka bir dedi sonuçta aynı olduğunu söyledi. Orada ne olduğunu bile ben güç ve karanlık ki ondan yayılan hissetti olmasaydı hiçbir mistaking vardı, orada onun Mark, safir-alnına mavi hilal ay ve ek dövme Miss verebilecek hiçbir frickin 'yolu yoktu onun eşit mavi gözleri çerçeveli entwining düğüm çalışır. O bir Vampyre, ve daha kötü. O Tracker oldu.

Well, crap! O benim soyunma tarafından duruyordu.

"Zoey, sen beni dinlemiyorsun konum!"

Sonra Vampyre konuştu ve onun kelimeleri tören alanı üzerinde aramızda, tehlikeli ve baştan çıkarıcı, kan gibi erimiş çikolata ile karışık slicked.

"Zoey Montgomery! Gece seni seçti; senin ölüm senin doğum olacak. Gece sana aramaları; Her tatlı sese kulak vermek. Kaderin House Night sizi bekliyor! "

O, uzun, beyaz parmak kaldırdı ve bana gösterdi. Gibi alnımı ağrı Kayla ağzını açtı ve çığlık patladı.

Zaman parlak lekeler Sonunda K's renksiz yüzü bana bakıyordu görmek için baktı gözlerimi temizlenir.

Her zamanki gibi, ben ilk saçma aklıma geldi "dedi. "K, gözlerini balık gibi baş dışında haşhaş var."

"Sana işaretli. Oh, Zoey! Senin alnına bir şey hattımız var! "Sonra onu beyaz dudakları karşı başarısız bir hıçkırık tutmak çalışırken bir el sallayarak bastırdı.

Ben oturdu ve öksürdü. Bir katil baş ağrısı vardı ve ben kaşları arasındaki noktaya sağ ovuşturdu. Sanki bir yaban arısı vardı biraz stung beni ve yayılan ağrı aşağı benim göz çevresi benim elmacık kemikleri, tüm yol boyunca. I like puke olabilir hissettim.

"Gerçekten şimdi ağlama Zoey!" K ve ıslak küçük bir hıçkırık arasında konuşmak zorunda kaldı. "Ah. Benim. Tanrı. Bu adam bir Tracker bir Vampyre Tracker oldu! "

"K." Ben sert, benim başından ağrı temizlemek için çalışıyor kırpıştırdı. "Dur ağlama. Sana ne zaman ağlamaya nefret biliyorum. "Onu omuzlarında bir rahatlatıcı pat girişimi uzattı.

Ve o otomatik olarak cringed ve benden uzak taşındı.

Onu inanamadım. Gibi bana korkuyordu Aslında, cringed. O görmüş olmalı, çünkü anında nefes nefese K katar babble başladı in my eyes hurt.

"Tanrım, Zoey! Ne yapacaksın? O yere gidemem. Bir o şey olamaz. Bu olamaz! Bütün ile futbol oyun gitmek için kim ki? "

Fark ettim ki o bir kere bile herhangi bir yakın bana hareket yaptı onu tirad tüm sırasında. Ben hasta, acı hissi günü içinde gözyaşlarına beni patlatmak tehdit aşağı Sabitlenmiş. Gözlerim hemen kurutulur. Ben gözyaşları saklanıyor iyiydi. Ben olmalıdır; ben iyi olsun üç yıl vardı.

"Her şey yoluna. Bunu anlamak gerekir. Muhtemelen bazı's. . . bazı tuhaf hata, "Yalan söyledim.

Gerçekten konuşma değildi; sadece kelime ağzımdan dışarı çıkıyordu. Hala kafamın içinde ağrı de yüzünü buruşturarak, ben ayağa kalktı. Ne var o K ve ben matematik salonda sadece onlar vardı, sonra ben ne biliyordum kısmak için histerik olduğunu kahkaha vardı kabartma küçük bir önlem hissetti arıyorsunuz. Ben ve tamamen cehenneme yarın yapılması planlanan gelen geometri test hakkında psiko olmasaydı benim için soyunma ben saplantılı (ve pointlessly) gece çalışma girişimi olabilir Kitabımı almak için geri koşmak vardı Tracker önünde beni ayakta dışında bulunan olurdu kim Broken Arrow Güney Orta Lisesi aptal Barbie-clone kardeş smugly "büyük sarı Limos aramak için ne severdi bekliyor gitti 1.300 çocukların çoğunlukla okul." diyorum, bir arabam var ama az etrafında ayakta olan otobüs binmek zorunda şanslı bir zaman olduğu, kimin üzerine isabet's check out mükemmel bir şekilde söz değil geleneği onur kim. Olarak, orada matematik salonda yalnızca bir başka çocuk hangi I-ebil-dişler, berbat, maalesef, I like çok çünkü orada ağzı açık çırparak bana bakıyordu duruyordu görmek ile uzun boylu ince salak oldu 'domuz uçan bir çöp d sadece verilen doğum için.

Yine, bu kez gerçekten ıslak, iğrenç öksürük öksürdü. Dork gıcırtılı küçük bir ses çıkardı ve Bayan Day oda onun kemikli göğüs düz bir tahta tutarak koridordan bozdu. Chess Club Guess Pazartesi okul sonrası toplantısında zaman değişmişti.

Do satranç vampyres? Vampyre Dorks var mıydı? Nasıl hakkında Barbie-Vampyre cheerleaders gibi? Herhangi vampyres bandında eğlendiniz mi? Onların adamla Vampyre Emos Were-giyen-girl's pantolon-weirdness ve bu korkunç yarım yüzleri kapağı patlama? Ya da çok yıkanmasına hoşlanmadığı hepsi bu Freaky Goth çocuklar vardı? Ben Goth çocuk çevirmek olacak mıydı? Veya, bir Emo kötü? I didn't özellikle siyah, en azından sadece ve ben sabun ve su, ne de ani ve talihsiz tiksinme duygusu değildi ben bir obsesif arzu benim saç modeli değiştirmek ve çok fazla eyeliner aşınma var mı giymiş gibi.

Tüm bu fikrimi aracılığıyla Whirled Ben kahkaha bir küçük histerik kabarcık boğazıma kaçmak çalışın hissettim ve hemen hemen zaman öksürük olarak yerine geldi müteşekkir oldu.

"Zoey? İyi misin? "Kayla sesi çok yüksek geliyordu, onun gibi birinin pinching vardı, o da benden bir adım atmış olur.

Iç geçirdim ve öfke ilk sliver hissetti. I like it bu talep ediyorum değildi. Gibi bir canavar haline dönmüştü K ve ben üçüncü sınıftan beri yakın arkadaşlarım oldu, ve şimdi bana bakıyordu.

"Kayla, sadece benim. Bana iki saniye önce ve iki saat önce ve iki gün önce aynı idi. "Ben zonklama baş doğru bir hayal kırıklığına jest yaptı. "Bu Kim değişmez!"

K gözleri tekrar, teared ama çok şükür ki, onun cep telefonu Madonna'nın "Material Girl Singing başladı." Otomatik olarak, o arayan kimliği baktı. Ona tavşan-in--farlar ifade onun erkek arkadaşı Jared olduğunu anladı.

"Haydi," Ben bir düz, yorgun bir sesle. Onunla "Ride ev."

Rahatlama Her göz yüzüme bir tokat gibiydi.

Nicole yan kapıdan bir acele geri çekilmek "Sonra beni ara" diye omzunun üzerinden attı.

Ben otoparka doğu çim üzerinde onu acele izledi. Ben ona cep telefonu olduğunu görebiliyordu onu kulağı ve çökerttiğini animasyonlu küçük öbekler halinde Jared konuşuyordum. Onun zaten bir canavara dönüşmesini ona söylüyordu eminim.

Sorun, tabii, bu bir canavara dönüşüyor oldu benim iki seçenek parlaktı. Seçim Sayı 1: Ben hangi bir canavar eşittir bir Vampyre, dönüştürmek herhangi bir insan aklına hemen. Seçim Sayı 2: Benim vücut değiştirme reddeder ve ölürler. Sonsuza kadar.

Bu yüzden iyi haber, yarın geometri sınavına gerek would.

Kötü haber Ben House of Night, Tulsa's Midtown, Vampyre Finisaj Okulu, tüm arkadaşlarıma tarafından bilinen nerede önümüzdeki dört yıl boyunca devam harcayacağı özel bir yatılı okula taşınmak zorunda gibiydi tuhaf ve unnameable fiziksel değişiklikleri yanı sıra toplam ve kalıcı yaşam uyanma. Ve tek eğer tüm süreç beni öldürmedi.

Büyük. Ben de yapmak istemiyordu. Ben sadece normal girişimi için benim mega-muhafazakar aileler, benim trol yükünü rağmen istediği-küçük kardeşi gibi, ve benim oh-so-ablası mükemmel. Ben geometri geçmek istiyordu. Ben ki ben de OSU veteriner üniversiteye kabul alabilir ve Broken Arrow, Oklahoma çıkmak benim sınıflarda tutmak istedim. Fakat en önemlisi, I fit için aranan en az okulda. Ev, böylece tüm I ile kaldı umutsuz hale vardı arkadaşlarımın ve ailemin benim hayat away.

Şimdi benden de götürülürken.

Ben ve alnını ovuşturdu kadar yarı sonra saçımın haberci, gözlerim kapalı ve herhangi bir şans ile işareti bunları yukarıda ortaya çıkmıştı. Sanki bir şekilde benim çantanızda oluşmuş goo ile hayran oldu kafamda tutmak aşağı, o öğrencinin park neden kapıya doğru aceleyle ducked.

Ama dışarıya kısa kesildi. Yan Through-by-kurumsal görünümlü yan kapı pencere i Heath görebiliyordu. Etrafında kızlar, poz akın etti ve saç saygısız, çocuklar ise gülünç büyük pikap kamyon revved ve çalıştı (ama çoğunlukla) serin bakmak için başarısız oldu. Değil mi ki o çekilebilir almayı seçsin rakam? Hayır, kendi kendime ben Heath hatırlamamız gereken inanılmaz tatlı olmak ve hatta şimdi onun anları vardı adil olmak. Çoğunlukla o rahatsız ayık olmak.

Tiz kız bana park flitted Giggles. Büyük. Kathy Richter, okulda en büyük ho, için Heath şaplak taklidi oldu. Yerlerde bile bunu ona isabet düşünce açıktı duruyordu gelen çiftleşme ritüeli bir tür oldu. Her zamanki gibi, clueless Heath orada sırıtarak duruyordu. Well, hell, benim gün sadece daha iyi alacaksın değildi. Ve orada benim Robin's yumurta bunların ortasında mavi 1966 VW Bug sağa oturdu. Hayır oraya gidemedim. Ben hepsini ortasına alnımı bu şeyle yürüyemiyordu. Onları tekrar bir parçası olmak muktedir asla. Zaten çok iyi ne yapmaları biliyordu. Ben Tracker SIHS olarak seçmişti son çocuğu hatırladı.

Bu öğretim yılı başında geçen yıl oldu. Tracker okula başlayan çocuk gibi o ilk saat yürüyordum hedefli daha önce gelmişti. Ben Tracker görmedim, ama sonra, sadece bir saniye çocuk gördün mü, sonra kitaplarını düşürdü ve bina bitti, onun yeni Mark onun soluk alın ve gözyaşları da beyaz yanaklarından aşağı yıkama parlayan. Ben olduğunu nasıl kalabalık salonlarda unutmayan o sabah, ve sanki gibi o okulun ön kapı dışarı kaçmak için aceleyle veba vardı herkesin Ondan uzak destek vardı. Ben olsa bile, gerçekten üzgünüm onun için hissetmişti onun bir şekilde dışarı destekli vardı ve baktı bu çocukların olmuştu. Ben etiketli olarak be-bir-girl-who's-friends--o-freaks ile istediği değil vardı. Ironik Sort of şimdi, değil mi?

Yerine hangi boş, minnetle, en yakın tuvalet vardı, benim için başlı araç gitmekten. -Evet, çift ayak her kontrol üç tezgahları vardı. Bir duvarda, üzerinde iki orta asılı iki lavabo, boy aynaları vardı. Karşısındaki bir fırça ve makyaj ve etajer tutmak için, altında bir çıkıntı vardı büyük bir ayna ile kaplıydı karşısında duvar getirdi. Ben ve çıkıntıya benim geometri kitabı, benim çanta koymak derin bir nefes aldı, ve bir hareketle kafamı kaldırdı ve benim saçları fırça.

Bir tanıdık yabancının yüzüne bakarak gibiydi. Sen, bir kalabalık içinde o kişi biliyor ve hani yemin ederim, ama sen gerçekten don't? Şimdi de bendim-tanıdık yabancı.

O benim gözleri vardı. Onlar mı istedi karar asla aynı fındık rengi yeşil olması veya kahverengi, fakat gözlerimi hiç vardı o büyük ve yuvarlak. Ya da onlar vardı? O benim saç vardı uzun ve düz ve neredeyse önce onun gümüş açmak başlamıştı babaanemin olmuştu kadar karanlık. Yabancı ve geniş ağız daha fazla özellik babaannemi ve ona Cherokee ataları benim yüksek elmacık kemikleri, uzun, güçlü burnu vardı. Ama yüzünün soluk hiç yoktu. Her zaman zeytin ediyorum-ish, çok ailemi daha herkesten daha koyu tenli. Ama belki de bu benim cilt birden çok beyaz değildi. . . belki sadece soluk mükemmel benim alın ortasında konumlandırılmış olarak hilal ayın koyu mavi anahat göre baktı. Ya da belki o korkunç floresan aydınlatma oldu. Ben aydınlatma olduğunu umuyordu.

Ben egzotik görünümlü dövme baktı. Benim güçlü Cherokee Karışık o marka bana vahşilik bir işareti gibiydi özellikleri. . . sanki eski zamanlar dünya büyüktü aitti. . . daha barbarca.

Hayatımda bu günden itibaren aynı asla. Bir an için sadece bir anlık-I ait değil korku unuttular ve zevk şok edici bir patlama hissetti, süre beni derin iç büyükannem halkının kan sevindiler.
http://geceeviseries.vampire-legend.com

Chapter One (İşaret)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşaret 1. BöLüm -ResimLi anLatım-
» Gece Evi Serisi: İŞARET (1. Kitap)
» İşaret'in Diğer Kapak Resimleri
» İşaret Kitabı Will Roger Lisesi'nde Okutulmaya Başlanmış
» Laflıyoruz:İşaret'in en çok ... kısmını Beğendim