Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chapter One (SeçiLmiş)

YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Chapter One (SeçiLmiş) 241687220/100Chapter One (SeçiLmiş) Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Chapter One (SeçiLmiş) Expf25/100Chapter One (SeçiLmiş) Q6448877883_2263  (25/100)

Chapter One (SeçiLmiş) Empty
MesajKonu: Chapter One (SeçiLmiş)   Chapter One (SeçiLmiş) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 9:20 pm

SEÇİLMİŞ (Bölüm 1)

"Evet, ben ciddi sucky doğum günü var," Ben kedi, Nala söyledi.

(Tamam, truthfully o değil çok benim kedi gibi onu insanım. Nasıl bir kedi olduğunu biliyor: Onlar gerçekten sahipleri yoktur, onlar kadroya sahip. Çoğunlukla görmezden çalıştığınızda bir gerçek.)

Sanki hangi soooo durum böyle değil benim her kelimenin, askıda kaldı Her neyse, kedi konuşmaya devam etti. Sucky Aralık yirmi "It's been On yedi yıl dörtte doğum günü. I totally şimdi tarafından kullanılan kulüpler. Önemli değil. "Ben sözcükleri sadece kendimi ikna diyordu biliyordu. Nala "mee-UF-" Bana onu grumpy-old-lady kedi ses ve borçlu sonra onu erler yalamak yerleşti, açıkça o ben bs dolu olduğunu anladım gösteren

Ben gözlerimi biraz liner dağılmaya bitmiş "İşte anlaşma," diye devam etti. (Ve ben biraz-line-your-eyes-kadar-gibi-bak-bir-korkutucu-rakun kesinlikle benim için bakmak demek değildir. Aslında, herkes için göz değil.) "I'm Gonna iyi sunar-onlar şeyler çünkü insanlar her zaman Noel ile benim doğum günüm lapa çalışın ve ciddi çalışmıyorsa, Noel temalı's gerçekten günü değil hediye anlamı bir demet olsun. "I Nala büyük yeşil gözlü bir araya geldi ayna. "Ama biz gülümsemeye gidiyoruz çünkü insanlar Noel içine bir doğum günü lapa olamaz alamazsanız biz dorky birthmas hediyeler ile iyiyiz davranırlar. En başarıyla At. "

Nala hapşırdı.

"Kesinlikle onun hakkında nasıl hissediyorum, ama daha da kötü 'güzel neden zaman diyorum bir şey olacak. Sonra crappy hediyeler ve herkesin üzgün ve garip şeyler açın. "Nala ikna bakmadı, bu yüzden benim yansıması benim dikkatini olsun. Için ben de göz kalemi ağır gitmiş olabileceğini düşündü, ikinci ama daha yakından baktım ve gözlerimi ne kadar büyük ve koyu göz yapım olduğunu fark gibi bir şey değildi eyeliner gibi sıradan. Beri yapılmış bir Vampyre olmak istiyorum işaretli olmasına rağmen iki ay olmuştu, safir-bakıyorum benim yüz çerçeveli dantel dövme birbirine telkari ayrıntılı hala yeteneği bana sürpriz zorunda arasında hilal-moon dövme renkli. Ben bir eğri mücevheri-benim parmak ucuyla mavi sarmal çizgiler incelemiştir. Sonra neredeyse olmadan bilinçli Aşağı böylece sol omuz maruz benim siyah kazak ve zaten geniş boyun çekti düşündüm. Kafamın Ben ki benim omuz ve aşağı benim omurganın iki tarafında üzerinde benim boyun ve yayıldı tabanındaki sırtıma küçük başladı Dövmelerin sıradışı modeli görülebiliyordu benim uzun koyu saç fırlattı bir hareketiyle. Her zaman olduğu gibi, benim dövmeler görünce bana parçası merak ve korku parçası olarak elektrikli bir heyecan verdi.

"Sen başkası gibi," Ben yansıma fısıldadı değiliz. Sonra ben boğazını temizledi ve aşırı neşeli bir sesle devam etti. "Ve herkesten gibi olmak iyi değil." Ben de gözlerimi devirdi. "Her neyse." Başımı, yarım üzerinden görünür değildi sürpriz baktı. Ben, ben kesinlikle ginormic karanlık bulut hissediyordu ki son bir ay için beni takip edilmiş demek. "Cehennem, ben burada yağmurlu değil şaşırttı. Ve bu sadece benim saçlar için harika olmaz mıydı? "Diye alaycı benim yansıma söyledi. Sonra içini çekti ve ben masanın üzerine koydu ediyorum zarf aldı. Heffer aile altın köpüklü geri dönüş adresi üzerinde kabartmalı oldu. "Depressing bahsetmişken. . . , "Diye mırıldandı.

Nala yine hapşırdı.

"Haklısın. Belki de o ile üzerine olsun. "Ben isteksizce zarfı açtı ve kartı çıkardı. "Ah, cehenneme. Bundan daha kötü diye düşündüm. "İşte kartın ön yüzünde kocaman bir ahşap haç vardı. Çapraz orta kanlı bir çivi () ile Staked eski bir zaman kaydırma kağıt gibiydi. Kan (elbette) Yazılı kelimeleri vardı: O sezon nedenidir. Içindeki kart (kırmızı harflerle) basıldı: Mutlu Noeller. Aşağıda, annemin el yazısı, o dedi ki: Seni yılın bu mübarek süre içinde aileniz hatırlayarak konum umuyoruz. Happy Birthday, Love, anne ve baba.

"Bu çok tipik," diye Nala söyledi. Midem zarar. "Ve babam değil." Ben iki kart yırtıldı ve kâğıt sepeti içine attı, sonra parçalanmış parçalara bakarak durdu. "Eğer ailem beni görmezden gelerek değil, bana hakaret konum. Daha iyi göz ardı olmak gibi. "

Kapımı Knock Me sıçramayı yaptı.

"Zoey, herkes nerede olduğunu bilmek istiyor." Damien sesi kolayca kapıdan taşıyordu.

"Bekle-I'm hemen hemen hazır," diye bağırdı, zihin, kendimi salladı ve benim yansıma bir daha baktı, karar, kesinlikle bir savunma kenar ile, benim omuz çıplak bırakmak. "Benim Marks başkasının gibi değildir. De ise onlar talk gawk için kitlelerin bir şey verebilir, "diye mırıldandı.

Sonra içini çekti. Ben genellikle çok öfkeli değilim. Ama sucky yıllar, benim sucky anne. . .

Kendi kendime yalan bakamazsın No.

"Wish Stevie Rae burada," diye fısıldadı oldu.

Hepsi bu, bana (erkek arkadaşları da dahil olmak üzere arkadaşlarıma çekmesinin-her ikisi de) son bir ay içinde ve büyük,,, iğrenç vıcık vıcık yağmur bulutu taklit vardı. Benim en iyi arkadaşım ve ex-oda arkadaşım, herkes bir ay önce ölmek kim izlemişti, cevapsız ancak Aslında gecenin bir undead yaratık haline olduğunu biliyordu. Ne kadar melodramatik ve kötü B film o geliyordu. Gerçek şu ki, şu anda, ne zaman Stevie Rae, aslında ilgili yere Tulsa altında eski tüneller gizlenen olarak yapılmış alt katta benim topal doğum günü detayları ile etrafında puttering olmalı, kim gerçekten kötü olduğunu diğer iğrenç yaratıklar undead yanı kesinlikle olduğu gibi komplo oldu kötü kokulu.

"Ah, Z? Orada misin? "Damien sesi olarak yine, benim zihinsel hoşnutsuzluk kesti. Ben scooped bir Nala, benim 'kiralık gelen, korkunç birthmas kartta benim geri döndü ve kapıdan aceleyle, neredeyse üzerinde çalışan şikayetçi endişeli-Damien arıyorum.

"Üzgünüm. . . üzgünüm. . . , "Diye mırıldandı. O beni yanına adımda, bana çabuk biraz yana doğru bakıyor veren düştü.

"Ben kimsenin önce kim senin kadar kendi doğum günü heyecan değildi bilinen hiç," Damien dedi.

Ben düştü Nala squirming ve silkti, umursamaz bir gülümseme için çalışıyorum. "Sadece ben sudan otuz gibi yaşlıyım için pratik kulüpler ve benim yaş konusunda yalan gerekiyor."

Damien durdu ve bana yüz çevirdi. "Okayyyy." O kelime dışarı sürüklediler. "Hepimiz otuz yaşındaki Vamps hala kabaca yirmi ve kesinlikle sıcak bakmak biliyorum. Aslında yüz ve otuz yaşındaki Vamps hala kabaca yirmi ve kesinlikle sıcak bakmak. Böylece bütün yaşınız sorun hakkında yalan bir nonissue olduğunu. Ne gerçekten sizinle birlikte oluyor? "

Ben tereddüt veya Damien için söyleyebiliriz ne gerektiğini anlamaya çalışıyorum, o ve bir özenle koparıp kaşını kaldırdı, onun en iyi öğretmen sesle, "ne kadar duyarlı benim insanların duygularıyla olduğunu biliyorum, bu yüzden de sadece olabilir dedi vazgeçmek ve bana gerçeği söyle. "

Yine içini çekti. "Sen gayler freakishly kolay anlaşılır."

"Bizi's: homos-kaç, gurur, aşırı duyarlı."

"Küçültücü bir terim homo değil mi?"

"Değilse bir homo tarafından kullanılır. Tarafından, size durdurduklarını konum ve o çalışma öylesine değil sizin için. "O gerçekten bir kalça elini koydu ve ayağını vurdu.

Ona gülümsedi, ama bu ifade gözlerimin ulaşmadı biliyordu. Yoğunluk ile bu, birden, umutsuzca Damien gerçeği söylemek istedim beni şaşırttı.

"Ben Stevie Rae," önce ben ağzıma durduramaz Ben blurted özledim.

Diye tereddüt etmedi. "Biliyorum." Gözleri nemli kuşkuyla baktı.

Hepsi bu. Bir baraj gibi içimde sözcükleri dökülüp çıktı açık kırık vardı. "Burada olmalı! O bir deli kadın doğum süslemeleri kadar koyarak gibi ve çevresinde çalışan olurdum muhtemelen tüm başına bir pasta pişirme. "

"Gerçekten korkunç kek," Damien biraz sniffle dedi.

"Evet, ama bir annesi en sevdiği yemek tarifi olurdu." Ben, bana kendi gözyaşları ile gülümseme yapılan Stevie Rae's köylü ses, taklit Elimden geleni abartılı Okie Twang verdi ve nasıl bu şimdi garip olduğunu düşündü Ben Damien nasıl gerçekten hissettim üzgün görmek icar-ve neden bu şekilde hissettim-my smile aslında gözlerimi ulaştı.

"Ve Twins ve pissed olurdu çünkü hepimiz elastik dize ile Pinches çenenizin o sivri doğum şapka giymek konusunda ısrar olurdu." O değil-öylesine-sahte dehşetle ürperdi. "Tanrım, bu kadar çirkin konum."

Ben güldü ve Göğsümde gevşetmek başlar bir gerginlik küçük hissetti. "İşte Stevie Rae, beni iyi hissettiren hakkında sadece bir şey var." Ben kullanılan I'd fark etmemişti Damien Teary's smile aksayacağının kadar şimdiki zaman.

"Evet, o," dedi, o benim gibi aklı hakkında endişeli iken bana baktı olarak fazladan vurgu dedi great.

Eğer sadece o bütün gerçeği biliyordu. Eğer sadece onu söyleyebilirim.

Ama yapamadım. Eğer bu ya Stevie Rae ya beni ya da ikimiz, öldürüyorlar şeyi yaptım. Iyi bu sefer için.

Bunun yerine benim açıkça endişeli arkadaş kolunu yakaladı ve başladı o kız yurt ve genel odalar ve bizi götürecek merdivenlere doğru onu çekerek benim bekleyen arkadaşlar (ve onların dorky sunar).

"Gidelim. Ben gerek sunar açmak için hissediyorum, "diye coşkuyla yalan söyledim.

"Ohmygod! Senin için mayın açmak can't wait! "Damien gushed. "Ben forevah için alışveriş!"

Gülümsedim ve Damien ve üzerine Quest hakkında Perfect Present için gittim uygun başını salladı. Genellikle de o kadar açıktan açığa gay. Aslında gay değil o muhteşem Damien Maslin olduğunu. O tamamen bir. Ama aynı zamanda, uzun boylu kahverengi saçlı, büyük gibi o mükemmel erkek malzeme olur kim bakar cutie gözlü's (which he is Eğer bir çocuksun). Bir fluttery-gay çocuk hareket değil, ama çocuk alışveriş bahsediyor ve kesinlikle bazı kız gibi eğilimleri gösterir olsun. Not that I don't like that onun hakkında. Bence o gerçekten iyi bir ayakkabı satın almanın önemi hakkında gushes şirin görünüyor, sağ ve sonra da gevezelik yatıştırıcı olduğunu düşünüyorum. Get it kötü sunar ki (ne yazık ki) benim için bekledi yüz hazır bana yardımcı oldu.

Çok beni gerçekten beni rahatsız oldu yüzü kendini alamadı kötü.

Hâlâ Alışveriş Quest hakkında konuşurken, Damien yurt ana oda olsa götürdü. Kızların düz ekran TV'lerin pods gibi bir bilgisayar laboratuarı ve kütüphane olarak hizmet küçük yan odaya geçti etrafında kümelenmiş çeşitli kümeleri el salladı. Damien ve kapıyı açtı arkadaşlarıma You Happy Birthday "in tümüyle akortsuz koro girdi." Ben kapı ve tırıs uzak koridordan onu geri seyretti Nala hiss ve benim görme kenarından duydum. Korkak, ben bile ben onunla kaçmaya diledim sanıyordum.

Üzerinde Song (minnetle), benim çete bana çevrilmişti.

"Happy-mutlu!" Dedi Twins birlikte. Tamam-onlar değil genetik ikiz. Erin Bates Tulsa ve Shaunee Cole çok beyaz kız hoş bir karamel olduğunu kim Connecticut büyüdü Jamaikalı-Amerikan kökenli kız renkli, ama ikisi çok freakishly benzer bir deri tonu ve bölge kesinlikle fark vardır. Bunlar yakın şekilde sadece biyoloji fazladır ruh ikizleri, konum.

"Happy birthday, Z," derin, sesi çok seksi, çok iyi bildiklerini söyledi. Ben ikiz sandviç dışarı çıktı ve benim erkek arkadaşım, Erik ve kollarına yürüdü. Well, teknik, Erik biri benim iki erkek arkadaş, ama bir diğer Heath, önce I ve kutlandı gerekiyordu ben değilim artık ona uzanan olmak Ben tarihli bir insan genç, ama kinda sorta yanlışlıkla ve şimdi kanını emdi Biz Sen ve Imprinted yüzden varsayılan My Boyfriend's. Yes, it confusing. Evet, Erik kızdıracaktı. Evet, onu bana çünkü her günü dökümü bekliyoruz.

Ona bakarak mırıldandı ve tekrar tekrar onun gözünde inanılmaz tuzak alma "Teşekkürler". Erik uzun ve sıcak, Superman koyu saçlı ve inanılmaz mavi gözleri. Onun kollarında, bir kendime, büyük ölçüde izin vardı tedavi rahat son bir ay ve sırasında geçici olarak onun nefis kokusu ve güvenlik Ben ona yakın hissettim anlamda basked. O benim bakışları ve sadece filmlerdeki gibi bir araya geldi, ikinci bir herkes gitti ve sadece bize oldu. Ne zaman gülümsemesi ve yavaş biraz, benim kalp zarar yapılan sürpriz kollarını dışarı kıpırdamadı. Ben yol boyunca çok fazla çocuk koyarak yapılmış ediyorum ve o bile gerçekten neden anlamadı. Dürtüyle, ben ayak uçlarına kalkarak onu öptü, arkadaşlarım genel neşe to much.

"Hey, Erik, neden bazı etrafına bu doğum günü şeker yayılır?" Shaunee sırıtarak benim erkek arkadaşım onu kaşlarını wagged.

"Evet, tatlı thang," Erin, dedi tipik ikiz moda Shaunee gözüne sallamak yansıtılmış. Üzerinde "nasıl bir b biraz günlük kiss burada."

Ben ikizleri benim gözlerini devirdi. "Ah, bu onun doğum günü değil. Yalnızca doğum günü çocuğu ya da kız öpmek için olsun. "

"Lanet olsun," Shaunee dedi. "Seni, Z lurve, ama Seni öpmek istemiyorum."

"Sadece eşcinsel öpüşme ile lütfen," Erin, sonra Damien sırıttı dedi (kim adoringly Erik at) bakan oldu. "Ben bırakacağım Damien için."

"Ha?" Damien, açıkça Twins daha Erik's zekâ daha fazla dikkat söyledi.

"Yine, say-" Shaunee başladı.

"Yanlış takım!" Ve Erin bitirdi.

Erik iyi güldü-sesimle, çok adam Damien verdi-kol yumruk gibi, ve "hey, eğer şimdiye kadar takım değiştirmeye karar bilmek ilk siz olacaksınız." (Yine bir başka neden ona tapıyorum . He's mega-cool ve popüler, ama nasıl ve bir I'm geçmez kişi kabul eder-tüm bu tutum.)

"Ah, ben eğer takım değiştirmek bunu ilk umuyoruz," dedim.

Erik güldü ve bana sarıldı, fısıltıyla, "Sen hiç dert etmenize gerek şey," kulağıma.

Ben ciddi bir Erik öpücük, bir mini-Damien erkek arkadaşı Jack Twist, odaya patlaması şeklinde kasırga sinsi düşündüğünü söyledi.

"Evet! Ona henüz sunar açılmış değil. Happy birthday, Zoey! "Jack çevremizdeki kollarını attı (evet, Damien ve bana) ve bize büyük bir kucakladı.

Biz untangled "Senin acele için gerekli söylemiştim," Damien, dedi.

"Biliyorum, ama emin sadece sağ sarılı olarak yapmak zorunda," Jack dedi. Ile sadece bir gay çocuk kapalı indirebiliriz güzelleşmek, o adam çantanızda kolunu üzerinden ilmekledi soktu ve bir kutu kırmızı folyo üzerine yeşil sparkly yay ile kaplanır çıkardı böylece pratik paket yuttu büyüktü. "Ben kendimi reverans yaptı."

"Jack's meslekler gerçekten iyi," Erik dedi. "O sadece el sanatları temizlik iyi değil."

"Üzgünüm," Jack tatlı dedi. "Ben parti hemen sonra temizlemek olacak söz veriyorum."

Erik ve Jack oda arkadaşı, daha Erik's serinlik olduğunu kanıtlamaktadır. O bir junior's a (normal eski beşinci dil's) ve okulda he's da kolayca en popüler adam. Jack üçüncü bir eski (bir çaylak), yeni bir çocuk, sevimli ama kinda dorky ve kesinlikle gay. Erik tuhaf bir ile sıkışmış olma konusunda ve büyük bir anlaşma yapılmış olabilir onunla pansiyon dışında kazanılmış olabilir ve Evi Night of Jack hayatını cehenneme yaptı. Bunun yerine tamamen kendi kanatları altına aldı ve onu küçük bir erkek kardeşi, o Damien, kim resmen Jack iki nokta bugün itibariyle beş hafta için dışarı devam ediyor için uzanan bir tedavi gibi davranır ona. Çünkü Damien gülünç romantik ve onun yanı sıra haftalık olanlar yarım haftalık yıldönümlerini kutluyor (Hepimiz biliyoruz. Evet, hepimiz gag yapar. Iyi bir yolu.)

"Merhaba! Hediyeler Konuşma! "Shaunee dedi.

"Evet, buraya mevcut tablo için overbowed kutusunu getirmek ve Zoey açılış dönelim," Erin dedi.

Ben Damien olarak o Jack emin, "Overbowed?" Ve, "Hayır, it's perfect Damien yardım bakmak yakaladı Jack fısıltı duydum!"

"Ben masaya bitti devam edeceğim ve ilk açık." Ondan, masaya aceleyle, paketi kaptı ve dikkatle sparkly kırmızı folyo söyleyerek gelen yay Ginormous yeşil ayıklamak için başladı, "I think I'm çünkü çok cool bu yay kaydetmek için gidiyorum. "Damien bana bir teşekkür wink verdi. Duydum Erik ve Shaunee kıs kıs gülme ve bunlardan biri olan ikisi de shut up tekme başardı. Ben unwrapped ve küçük kutuyu açtı ve çıkardı yay bir yana. . .

Oh, jeesh.

Dedim "bir cam küre," mutlu ses çalışıyorum. "Içine bir kardan adam ile." Tamam, bir kardan adam kar dünya bir doğum günü hediyesi değildir. Bir Noel dekorasyonu's. Şuna sevimsiz bir Noel dekorasyonu.

"Evet! Evet! Ve ne çalış dinleyin! "Jack gibi, bana gelen dünyanın aldı ve böylece" Frosty Snowman "çevremizdeki acı ve kapatma ucuz dışarı çınlayan başladı onun temel bir düğmeyi yara pratik yukarı ve aşağı heyecan içinde atlamalı dedi önemli notlar.

", Jack teşekkür ederiz. Onun gerçekten çok güzel, "diye yalan söyledim.

"Glad you like it," Jack dedi. "Bu tür doğum günü için bir tema var." Sonra üzerinde Erik ve Damien gözlerini vurdu. Üçü her kötü küçük oğlan gibi diğer sırıttı.

Yüzümde bir gülümseme dikildi. "Oh, iyi, iyi. Sonra daha sonraki mevcut açmak istiyorum. "

"Mine's next!" Damien bana uzun, yumuşak kutu uzattı.

Smile yerde sıkışmış, ben kutusunu açmak için başladı, ama ben bir kedi ve hiss ve
http://geceeviseries.vampire-legend.com

Chapter One (SeçiLmiş)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi Serisi: SEÇİLMİŞ (3. kitap)
» Seçilmiş'in Diğer Kapak Resimleri
» Chapter One
» Chapter One (İşaret)
» Chapter One (İhanet)