Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evi^Nin KaranLık Ve BüyüLü DünYası...

P.C. Cast Ve KrisTen CasT'ın Elinden Dünyayı peşinden SürükLeyen Yeni WamPir Akımı... Kendinizi ZoEy'in DünyaSına KapTırMaMak İçİn DiKKatLi OLmaLısInıZ...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Chapter One (İhanet)

YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yönetici / Yüksek Rahibe / Kırmızı ÇayLak / 3. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Stevie Rae Johnson

Ruh HaLi : EğLenCeLi
Savaş TaraF'Mm : Nyx Tabikide...

KarakTer Sayfası
Uyarı Seviyesi:
Chapter One (İhanet) 241687220/100Chapter One (İhanet) Q6448877883_2263  (0/100)
Başarı Puanı:
Chapter One (İhanet) Expf25/100Chapter One (İhanet) Q6448877883_2263  (25/100)

Chapter One (İhanet) Empty
MesajKonu: Chapter One (İhanet)   Chapter One (İhanet) Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 9:21 pm

BETRAYED (Bölüm 1)

"Yeni çocuk. Nicole biz her zaman her okula yemek yemek salonunda (çeviri: kaliteli okul kafeteryasında) hizmet için bizim talep büyük boothlike tezgah içine kaydırdı Check it out, "Shaunee dedi.

"Trajik, ikiz, yalnızca trajik." Erin tamamen sesi yankılandı Shaunee's. O ve Shaunee onları bizarrely, bu yüzden "Twins onları takma istiyorum," olsa bile Shaunee bir cafe latte-Jamaikalı Amerikan Connecticut den renkli ve Erin sarışın, mavi saçlı olduğu benzer psişik bağlantı yapılan bir tür vardı -Oklahoma beyaz gözlü kız.

"Neyse ki, o Sarah Freebird's roommate's." Damien kim olduğunu gösteren ciddi siyah saçlı minyon kız başıyla kayıp-yemek salonu etrafında yeni bir çocuk, onun keskin, moda-akıllı iki kız ve giysiler kontrol dışarı bakışları-bakıldığında küpe için ayakkabı-hızlı bir bakışta. "Açıkçası onu moda anlayışı Sarah's, stresinden rağmen işaretli olmak ve değişen daha iyi okullar. Belki yardımcı olabiliriz Sarah dışarı onun talihsiz çirkin ayakkabı eğilimi ile. "

"Damien," Shaunee dedi. "Yine benim lanet Doğum alıyorsanız"

"-Senin sonsuz Vocab saçmalık ile son sinir," Erin onun için bitirdi.

Damien, ondan genellikle (kesinlikle) gay bile o baktı kırgın ve üstün ve Gayer görünümlü kokladı. "Eğer bu kelime berbat değildi çevrenizdeki sen bana ayak uydurmak için bir sözlük taşımak olmazdı."

Twins olan, minnetle, oda arkadaşım kesintiye yeni bir saldırı, başlamak için onu ve sucked hava gözlerini kıstı. Onun kalın Oklahoma aksanıyla, Stevie Rae iki tanım twanged sanki bir yazım arı ipuçlarını veriyordu. "Eğilimi-bir çoğu yoğun doğal tercihi. Dipsiz-kesinlikle korkunç. Orada. Şimdi y'all ve güzel olmak sürtüşmeler çıkmak istiyorsunuz? Bunu üst ziyareti için neredeyse's time biliyoruz ve geciktirir gibi ne zaman bizim millet show up hareket edilmemelidir. "

"Ah, crap," dedim. "Ben tamamen ebeveyn ziyareti hakkında unutmuştu."

Damien inledi ve aşağı masaya başını düştü,-so-nazikçe değil beceriyor. Ben tamamen de "unutmuştu." Dördümüz onu sempatik görünüyor verdi. Damien's anne-onunla işaretli olmasına House Night taşınmadan, serin olduğu ve ya Vampyre içine veya onu açacak, eğer vücudu, onu öldürmek dönüşüm reddetti değiştirin başında. Onu gay olma tamam değildi.

Damien ebeveynleri en az onun hakkında bir şey ile tamam edildi. Annem ve onun şimdiki kocası-benim adım kaybeden John Heffer-Öte yandan, benimle ilgili her şeyi kesinlikle nefret ediyordu.

"Benim 'kira geliyor değildir. Taraflar geçen ay geldi. Onlar da meşgul Bu ay. "

Biz ikiz-ness ispat "Kardes, bir kez daha," Erin dedi. "Benim 'kira bana e-posta gönderdi. Bunlar 'onlar Alaska benim Alane teyze ve amca Yalancı Lloyd ile karar verdi bazı Şükran cruise neden gelmiyorsun. Her neyse. "O silkti-görünüşte olarak Shaunee olarak anne babasının yokluğunda unbothered.

"Hey, Damien, belki annen ve baba ya gösterilmez," Stevie Rae hızlı bir gülümsemeyle.

Diye içini çekti. "Onlar burada olacağız. Bu benim doğum ay. Onlar hediyeler getireceğim. "

"Bu çok kötü gelmiyor," dedim. "Yeni bir kroki pedi ihtiyacı bahsediyorduk."

"Onlar bana bir kroki ped almazsınız," dedi. "Geçen yıl bir şövale istedi. Beni ve Sports Illustrated için bir abonelik kamp malzemeleri var. "

"Eeesh!" Shaunee ve Erin birlikte söyledi süre Stevie Rae ve ben burun kırışmış ve sempatik takındı.

Açıkça konuyu değiştirmek isteyen, Damien bana döndü. "Bu anne 'ilk ziyaret olacak. Sen neden bekliyor? "

"Nightmare," diye içini çekti. ", Mutlak, Toplam ve tam kabus."

"Zoey? Ben oldum üzerinde yeni oda arkadaşım getirmek düşündü. Diana, bu Zoey Redbird-Dark Daughters ve lideridir. "

Glad kendi korkunç ebeveyn konular hakkında konuşmak zorunda den aktar olmak, I, gülümseyerek, Sarah'nın geçici, sinir ses ses baktı.

"Vay, gerçekten doğru!" Yeni kız önce bile merhaba söyleyebiliriz blurted. Her zamanki başına o benim alin bakıyordu ve parlak kırmızı efendi gibi. "Ben, şey yani ... üzgünüm. Ben kaba olmak ya da bir şey istemedim .... "Dedi, sefil görünümlü sustu.

"Bu tamam. Evet, bu doğrudur. Benim Mark doldurulur ve ekledi. "Ben yerde benim gülümseme duruyordu, onu daha iyi hissetmeniz için çalışıyor olsa da, gerçekten sanki ana çekim bir freak show idi ki sanki nefret ediyordu. Tekrar.

Neyse ki, Stevie Rae yılında chimed önce Diana ve bakmakta benim sessizlik daha fazla rahatsız alabilir.

"Evet, Z yüzü aşağı omuzlarını boyunca üzerinde serin dantelli sarmal dövme şey var o zaman biraz korkutucu-assed Vampyre hayaletler onu eski erkek arkadaşım kaydedilen" Stevie Rae cheerily söyledi.

"Bu Sarah bana anlattıklarını's, Diana geçici söyledi. "Sadece ki, şey, uh inanılmaz geliyordu ..."

"Sen buna inanmadı?" Damien yardımsever dedi.

"Evet. Üzgünüm, "dedi, fidgeting tekrarladı ve onun tırnaklarını yer alıyorum.

"Hey, bu konuda endişelenmeyin." Ben oldukça otantik bir gülümseme kadar çalıştı. "It's pretty bana bazen garip görünüyor ve ben oradaydım."

"Ve kicking butt," Stevie Rae dedi.

Onu sizin-benim vardır-so-yardımcı değil-bana, o göz ardı baktı. Evet, bir gün kendi Papa haline gelebilir, ama arkadaşlarım değilim tam patron.

"Her neyse, tüm bu güzel yerde başta garip görünebilir. It gets better, "Ben yeni çocuk söyledi.

O gerçek sıcaklık dedi "Teşekkürler".

"Eh, daha iyi ben nereye onu beşinci saat sınıfı olacak" Sarah, dedi ve sonra o tamamen tüm ciddi ve resmi ve saygı geleneksel Vampyre işaretiyle beni saluting almak beni mahçup Diana gösterebilir, git yumruk üzerinde kapalı kalbini ve başını eğdi, önce gitti.

"Ben gerçekten nefret zaman ki," diye mırıldandı, benim salata olarak toplama yapmak.

"Ben güzel düşünmek," Stevie Rae dedi.

"Sen hak saygı gösterilmesini," Damien onun öğretmen sesle. "Sen hiç sadece eski üçüncü olan beş elemanları için bir ilgi göstermiştir Karanlık Daughters lideri ve sadece yavru kuş ya da tarihin Vampyre yapılmış olması."

Ise bana onu çatalla işaret etti "Kabul et, Z," Shaunee salata bir ısırık çevresinde dedi.
"Özel konum." Erin için bitmiş onu (her zamanki gibi).

Eski bir üçüncü Evi Night birinci sınıfa ne denir-çok eski bir dördüncü bir ikinci, ve saire vardır. Ve, evet, ben sadece eski üçüncü Karanlık Daughters lideri yapılması. Lucky me.

"Karanlık Daughters bahsetmişken," Shaunee dedi. "Sen ne için üyelik için yeni şartları istiyorsan karar verdiniz mi?"

Ben çığlık, Hell no, hala bu şeyi sorumlu kulüpler inanamıyorum için teşvik stifled! Yerine Ben sadece, benim başını salladı ve-ne umuyordu ile karar parlak bir hareket olarak-onlara bazı basınç koymak.

"Hayır, yeni gereksinimlere ne olacağını bilmiyorum. Aslında, bana yardımcı olacağını siz umuyordum. Böylece, herhangi bir fikirleri var mı? "

Ben şüpheli, dördü de var sessiz. Seni çok onların dilsizlik için onlara teşekkür etmek, ama ağzını açtı bizim Papa komutan ses okul interkom geldi. Ben bir kesinti mutlu oldu ve sonra o ve ne dediğini midem sıkmak başladı gerçekleşen ikinci.

"Öğrenciler ve öğretim görevlileri, lütfen resepsiyon salonu için yol yapmak. Şimdi bu ay üst ziyaretler için zamanı geldi. "

Well, hell.
"Stevie Rae! Stevie Rae! Ohmygosh Seni özledim var! "

Sadece kilo daha ağır ve yirmi bir yaş büyük "Anne!" Stevie Rae bağırdı ve onu sadece benzeyen bir kadının kollarına uçtu.

Damien ve beceriksizce rahatsız olan insan anne, birkaç insan kardeşler, acemi çaylak öğrenciler bir grup, ve Vampyre profesörleri çeşitli seyir ile dolmaya başlamıştı resepsiyon salonu, hemen içinde duruyordu.

"Eh, orada ailem konum," Damien iç dedi. "Yanı ile üzerinde bu olsun Might. Görüşürüz. "

"," Diye mırıldandı ve ona olan tamamladı mevcut taşıyan iki tamamen sıradan insanların katılmak izledi Görüşürüz. Annesi ona coşkulu erkeklik ile elini sıktı hızlı bir kucaklama ve babası verdi. Damien solgun görünüyordu ve vurguladı.

Ben, bir duvarın uzunluğu koştu uzun, keten-Draped masaya üzerinde benim yol yaptı. Pahalı peynir ve et plakalı, tatlılar, kahve, çay, dolu ve şarap. Ben House Night bir ay beri ediyorum, ve hala biraz bana bu şarap çok kolayca burada devam eder şok edici oldu. Yaptıkları nedeni de basittir-okul Gece Avrupa evleri model alınarak oluşturulmuştur. Görünüşe göre, yemek ile Avrupa'da şarap çay veya kola yemek olduğu gibi burada-so no big deal. Diğer kısmı genetik bir gerçektir-vampyres sarhoş alamazsam-fledglings ancak alkol (en azından kan, maalesef, buzzed olsun bir-bütün diğer konu is). Ancak ben nasıl Oklahoma anne alem için okula tepki bakın ilginç olacağını düşündüm Yani kelimenin tam anlamıyla şarap kadar büyük burada vardır.

"Anne! Benim oda arkadaşım karşılamak gerekir. Onun için söyledim hatırla? Bu Zoey Redbird olduğunu. Zoey bu annem olduğunu. "

"Merhaba, Bayan Johnson. Sizinle tanışmak, "Ben kibarca dedi iyi.

"Ah, Zoey! Sadece çok memnun oldum nice! Ve, oh my! , "Sana Stevie Rae bakımı sevindim olarak Stevie Rae bu olduğunu söyledi Kişisel olarak işaretle pretty." O yumuşak bir anne sarılmak ve fısıldadı beni şaşırttı. Onun için endişeleniyorum. "

Ben, "Sorun onu geri fısıldadı sıktı, Bayan Johnson. Stevie Rae My Best Friend's. "Ve rağmen tamamen gerçek dışı olduğunu, birden annem beni diledi ve beni Bayan Johnson gibi hakkında kızı merak etme olur sarılmak.

"Anne, bana bir çikolatalı çerez getirdin?" Stevie Rae mi diye sordu.

"Evet, bebeğim, bir Okie aksanıyla o aynı olduğunu twanged, ama Ben de arabanın içinde bunları sol fark etti." Stevie Rae, annesi kızının. "Neden benimle dışarı geliyor ve içimde onları taşımak yardımcı olur. Biraz arkadaşlarınız bu süre için fazladan yaptı. "O bana nazikçe gülümsedi. "Sen de, Zoey daha dışarı bizimle gelmek hoş geldiniz daha konum."

"Zoey."

Ben sesimi Bayan Johnson sıcak iyilik donmuş bir yankı gibi konuşulan duydu ve annem görmek ve John salonu girdiği omzunun üzerinden baktı. My heart midem düştü. Onu getirmiş. Neden cehenneme o tek başına gelmek olamazdı ve bir değişiklik sadece onun ve benim için olsun? Ama cevabını biliyordu. Onu asla izin vermezdi. Ve o bunu yapmak olmaz anlamına izin vermiyor. Period. Konu sonu. Beri John Heffer annem evli istiyorum para konusunda endişelenmenize gerek yoktu. Bir gihugic evde sakin bir banliyö semtinde yaşıyordu. O PTA için gönüllü oldu. She majorly kilisede etkindi. Ama "evlilik diye tamamen ve tamamen kendini kaybetmiş ediyorum mükemmel ve son üç yıl içinde.

"Üzgünüm, Bayan Johnson. Ailemin şimdi, ben iyi gittiğini görmek. "

"Ah, tatlım, annen ve baba karşılamak isteriz." Ve, gibi herhangi bir normal lise fonksiyonuna vardı, Bayan Johnson, gülümseyerek, annemler karşılamak döndü.

Stevie Rae bana baktı, ben ona baktı. Üzgünüm, ona ağızlı. Ben kesinlikle kötü bir şey olur, emin değilim, ben ama benim adım ile kaybeden aramızda sanki testosteron genel bir ölüm yürüyüşü lider doluydu mesafe kapanış ben oran düşündüm belki de bir kabus sahne için iyiydi demek .

Sonra kalbim midem ve her şey dışarı aniden çok var, çok daha iyi zaman dünya benim en sevdiğim kişi John etrafında girdi ve bana kollarını uzattı şekilde kaldırdı.

"Büyükanne!"

Ona silah ve lavanta tatlı kokusu her zaman onunla birlikte hareket, sanki her yerde o gitti onu güzel lavanta çiftlik bir parça taşınan Beni enfolded.

"Ah, Zoeybird!" O bana sıkı tuttu. "Ben, u-biz-TSI-bir-ge-hu-tsa özledim var."

Ben gözyaşları ile kızı için tanıdık Cherokee kelimenin, sevgi dolu ses demek gülümsedi güvenlik ve sevgi ve koşulsuz kabul. Ben evde üç yıldır keçe yoktu Things-şeyleri daha önce ben House Night sadece babaannemi çiftliğinde bulduğu gelmişti.

"Ben de, büyükanne özledim ettik. Seni çok sevindim geldi! "

"Sen Zoey's babaanne olmalı," Bayan Johnson, biz birbirimize tutunarak çıkmak istiyorum "dedi. "O kadar seninle tanışmak güzel. Size güzel bir kız var, burada. "

Büyükannem sıcak gülümsedi ve cevap başladı, ama John her zamanki I'm in-so-üstün ses kesildi.

"Şey, aslında sizin complimenting olacağını bizim güzel kız olur."

Bir Stepford Wives isteka eğer olduğu gibi, annem nihayet konuşmayı başardı. "Evet, biz Zoey ebeveynleri konum. I Linda Heffer kulüpler. Bu benim kocam, John, annem Sylvia kırmızı-"Sonra, ona oh aslında sesi ve bana bakmaya zahmet-so-kibar tanıtımları, ortasında bir nefes geldi-halt midword gulping.

Ben yüzüme bir gülümseme olmuş, ancak sıcak ve sert hissetti, ve sıva gibi dökülür oldu yaz güneşine oturmuş olduğunu ve tüm parçalara çatlamak istiyorsunuz eğer dikkatli değildi.

"Merhaba anne."

"Tanrı aşkına sana ne yaptın Mark?" Annem kelimesi sanki I'd say dedi kelime kanser veya sübyancı.

"O genç bir adamın hayatını kurtardı ve Tanrıça içine vurdu-elemanlar için verilen ilgi. Olarak o bizim garip küçük grubun ortasına, el doğrudan benim adım kaybeden için genişletilmiş yürüdü Nyx bir yavru kuş için birkaç olağandışı Marks onu dokunmuştur Buna karşılık, "Neferet onun düzgün Müzik sesle. Neferet en yetişkin vampyres ne olduğunu, şaşırtıcı perfect. Dedi, koyu kumral saç ve parlak, uzun dalgaları ile badem gözlerinin yosun alışılmadık bir gölge yeşil şeklinde uzun boylu. O bir lütuf ve açıkça insan değildi güven, ve derisinin böylece gibi birinin onu içinde bir ışık dönmüştü muhteşem görünüyordu taşındı. Bugün o (Tanrıçanın yolu temsil eden gümüş sarmal küpe ile şık, koyu mavi ipek elbise giymişti ama çoğu ebeveyn biliyordum gibi değil). Gibi tüm diğer profesörler 'meme bitti kaldırarak elleriyle Tanrıça bir gümüş formu sol göğüs üzerinde işlemeli oldu. Her smile göz kamaştırıcı oldu. "Mr Heffer, ben Neferet, High Priestess House of Night, am rağmen eğer bana sizin gibi herhangi sıradan bir yüksek okul müdürü düşünürdüm daha kolay olabilir. Veli ziyareti gece geldiğiniz için teşekkür ederim. "

Ben onun elini tuttu otomatik olarak anlıyordu. Eğer o gafil yakaladım yoktu o reddetti emindi. O hızlı ve elini sıktı sonra annem döndü.

"Mrs Heffer, bu Zoey annesi karşılamak için bir zevk. Biz böylece o Evi Night joined memnunuz. "

"Şey, şey, thank you!" Annem, açıkça Neferet güzellik ve çekicilik silahsızlandırılma söyledi.
Zaman Neferet babaannemi karşılaşacaksınız, onu gülümseme ve sadece kibar daha genişlemiş oldu. Onların geleneksel Vampyre stil tebrik, birbirimizin ön kol açgözlü el salladı fark ettim.

"Sylvia Redbird, o her zaman görmek için bir zevk."

"Neferet, o da seni görmek benim kalp mutlu kılan ve ben torunu bakmak için yemin onurlandıran için teşekkür ederiz."

"Bu yerine getirmek için bir yük değil bir yemin olan. Zoey böyle bir özel kız. "Şimdi Neferet gülümsemesi beni onun sıcaklığını dahil. Sonra Stevie Rae ve annesine döndü. "Ve bu Zoey's roommate, Stevie Rae Johnson ve annesi olduğunu. Ben ikisi birbirinden ayrılamaz pratik ve duymak bile Zoey kedisi Stevie Rae için aldı. "

"Evet, doğru. Biz dün gece, "Stevie Rae gülerek dedi TV seyrederken Aslında kucağıma oturdu. "Ve Nala Zoey dışında kimse sorun yaratmaktadır."

"Cat? Kimseye Zoey izni bir kedi almak vererek hatırlamıyorsanız, "John, beni öğürmek yapmak istiyorum dedi. Büyükannem dışında herkes gibi benim için bütün bir ay için konuşmak rahatsız oldu!

"Sen, Bay Heffer, House Night kedilerin de yanlış anlamayın ücretsiz roam. Onlar değil, başka bir yol sahipleri seçin. Zoey zaman Nala onu seçti izni gerek yoktu, "Neferet sorunsuz dedi.

John herkes görmezden görmek için hangi rahatlamıştı bir Snorting gürültü yaptı. Jeesh, böyle bir ass.

"Sana biraz ferahlık sunabilir miyim?" Neferet nezaketle masaya salladı.

"Ah, Allah Allah! Ben arabada sol çerez hatırlatıyor. Stevie Rae ve ben yolu sadece orada olduğumuzu. Gerçekten y'all tanışmak güzeldi. "Benim için hızlı bir kucaklama ve herkes için bir dalga grubu, Stevie Rae ve annesini, orada beni bırakarak rağmen diledi kaçan başka hiçbir yerde vardı.

Ben yakın Büyükanne için, biz ferahlık tabloya yürüdü onun üzerinden parmaklarım bağlama, nasıl eğer sadece kim beni ziyarete gelmiş olan bu çok daha kolay olacağını düşünerek kaldı. Anneme bir göz Snuck. Kalıcı kaşlarını yüzünde boyalı olduğu görünüyordu. O diğer çocuklar, ve çevresinde bakıyordu zor hatta yöne baktı. Neden hiç geldin? Ben ona haykırmak istedim. Neden gibi aslında bakım olabilir gibi görünüyor-aslında beni kaçırabilir ve bunun üzerine Açıkçası değil mi gösterir?

"Şarap, Sylvia? Bay ve Bayan Heffer? "Neferet sundu.

"Lütfen kırmızı teşekkür ederim," dedi büyükanne.

John sıkı dudakları hoşnutsuzluğunu kayıtlı. "Hayır Biz içmem. "

Gözümü rulo olmayan bir insanüstü gayretle. Ne zamandan beri değil mi içki mi? Ben tasarrufu son elli dolar bahse girerim ki altı bira paketi buzdolabında evde anda oldu hesap. Ve annem Büyükanne gibi kırmızı şarap içmek için kullanılan. Ben bile o onun için dökülen vardı zengin şarap Neferet yudumladı onu Büyükanne dar gözlü, kıskanç göz atmak gördüm. Ama hayır onlar içki yoktu. En azından toplum içinde de. Hypocrites.

"Bu yüzden, çünkü özel bir şey demedim Zoey Mark için ek oldu?" Büyükanne benim elini sıktı diyorlardı. "Başsavcı Karanlık Daughters lideri yapılmış ediyorum bana, ama tam olarak ne oldu bana söylemedin."

Kendimi tekrar gergin hissetti. Eğer annem ve John o gerçekte olanları öğrendim ki Karanlık Daughters ve eski lideri Halloween gecesi (House of Night bilinen bir daire dökme vardı gerçekten sahne ile neden olacak uğraşmak istemiyordu samhain olarak, gece bizim dünya ve alkollü içkiler dünya arasındaki ince örtü), ve bazı çok korkutucu Vampyre ruhları conjured daha sonra insan benim eski erkek arkadaşım, Heath, bana arayan tökezledi bunların kontrolü kaybetti. Çünkü onun kan tadı ediyorum ve o hızlı bana fiksasyonlu haline geldi Ve böylece-bu Heath beni arıyordu, bir şey insana oldukça kolay onlar yer alabilirim hiç kimse insanların yalnızca birkaç bildiği söz istemiyordu Vamps ile bile fledglings vamp, bu konuda. So Dark Daughters, Afrodit, tamamen hayaletler kontrolünü kaybetti ve daha sonra lideri ve Heath yemeye devam edildi. Literally. Sanki hepimiz bir chomp çıkarmak istiyordu-onlar da kötüsü de, tamamen sıcak Erik gece, mutlu eden bildirebilirim vamp çocuk gibi hareket ettiklerini kesinlikle eski erkek arkadaşım, ama ben sorta kim var bu yüzden benim neredeyse-erkek arkadaşının bu geçmiş ay dating oldu. Her neyse, bir şeyler yapmak, böylece Stevie Rae, Damien ve Twins bazı yardımıyla vardı, ben beş elemanlarının güç faydalanarak kendi daire Oyuncular: rüzgar, yangın, su, toprak ve ruhu. Elemanlar için benim ilgi kullanarak, geri hayaletleri kovmak için her yerde o yaşadıkları yönetilen (veya unlive?). Ne zaman onlar-I Bu yeni dövmeler, bu serin runelike ile serpiştirilmiş-benim omuz, bir şey üzerindeki simgelerin bakarak benim yüz tamamen salt bir yavru kuş için olması duyulmamış ve eşleme Marks çerçeveli lacelike safir swirls bir hassas koleksiyonu vardı gitmişti hiçbir yavru kuş vamp veya hiç olmuştur. Sonra Afrodit dedi, neden Neferet onu ve onun yerine beni koymak yangın oldu çürümüş-assed lideri olarak ortaya çıkmıştır. Sonuç olarak, ben de eğitim I'm a Papa Nyx olması için, Vampyre Tanrıça, kim gece kendisi.

Bu olayların hiç ultra üzerinden gideceğini dini, aşırı yargılayıcı anne ve John.
"Eee, küçük bir kaza oldu. Zoey's hızlı düşünme ve cesaret emin kimse zarar var, o yaptı ve o beş element enerji çizmek için verilmiştir özel bir yakınlık ile bağlantılı aynı anda. "Neferet gülümsemesi gurur ve onu onaylanmasını mutluluk yıkama hissetti . "Dövme sadece o Tanrıça ile buldu lehine bir dışa işaretidir."

"Sen ne söylüyorsun küfür olduğunu." John bu tenezzül eden sesi ve kızgın aynı zamanda yönetilen sıkı, gergin bir sesle konuştu. "Bu tehlike onu ölümsüz ruhu sokmaktadırlar."

Neferet onu yosun renkli gözleri ona döndü. O öfkeli görünmüyordu. Aslında, diye eğlenerek baktı.

"Bir Elders of Faith Halk olmalıdır."

Onun kuş göğsüne kadar arttı. "Şey, evet, evet öyleyim."

"O zaman bize bir anlayış hızla gelsin, Bay Heffer. Ben ev veya kilise içine girdiği, düşünmek değildir ve inançlar belittling, gerçi derinden onlara katılmıyorum. Benim gibi Şimdi, ibadet sizi beklemiyorum. Aslında, ben bile inançları sizi sway girişimi için olsa bile, benim tanrıçası derin bir bağlılık ve saygılı olduğunu düşünüyorum asla. All i ısrar Böylece beni ben zaten verilmiştir var aynı nezaket göstermeleridir. Ne zaman benim 'evinde,' sen benim inançlara saygı vardır. "

John gözleri küçük Slits demek olmuştu ve ben onun çene kenetlenmesi ve unclenching görebiliyordu.

Yaşam "ulaşın günahkâr ve yanlış" diye şiddetle dedi.

"Böylece olan Tanrı'nın zevk vilifies ibadet için kabul eder bir adam diyor, bu memurlar ve broodmares biraz daha iyidir rollere relegates kadın, ama bunlar kilisenin belkemiğidir ve arar suçluluk ve korku ile onun tapanların kontrol etmek için." Neferet bunu benim ön kol üzerinde saç yapılan yumuşak, ama ses keyifsiz ve söylenmemiş uyarı güldü yumuşatmıştır. "Başkaları nasıl karar için bir bakım var; belki de, önce kendi evine temizlik için bakmak gerekir."

Yüzü kızarması, Ahmet bir nefes emilir ve ne kadar doğru inançlarını ve nasıl herkes başka yanlış bir çirkin ders olacağını bildiği için ağzını açtı, ama önce o Neferet onu kesmeye cevap verebilir. Dedi, ama onun sesini yükseltti değildi o ansızın bir Papa ve güç doluydu ve korku içinde olsa bile, ona gazap bana yönelik değildi ürperdi.

"İki seçenek var. Hangi yollar bizim saygı ve saklamak anlamına gelir onun davet ortalama olarak House Night ziyaret edebilirsiniz sizin hoşnutsuzluğunu ve kendiniz karar. Ya da bırakabilir döndürmez. Hiç. Şimdi karar verin. "Son iki kelime benim cilt karşı yıkanıp kendimi yalakalık yapmak için değil gücü gerekiyordu. Benim annem geniş, Neferet de cam gibi gözleri, onun süt gibi solgun yüzüyle bakıyordu fark ettim. John yüzü karşısında renk gitmişti. Gözleri ve dar edildi yanaklarını çok çirkin kırmızı kızarmış edildi.

"Linda," diye dişlerini aracılığıyla söyledi. "Gidelim." Sonra bana bu tür iğrenme ve nefret ile ben tam anlamıyla bir geri adım attı baktı. Yani, bana o beğenmiyordum biliyordu, ama ne kadar fark etmemişti o ana kadar. "Burası ne hak olduğunu. Annen ve ben tekrar edilmeyecektir. Kendi başınıza now. "O, etrafında döndü ve kapıya başladı. Annem, tereddüt ve için ben aslında güzel bir şey-ona üzgün olduğu gibi ya da bana cevapsız veya ben, o olursa olsun geri olurdu ne dedi endişelenmeyin gerektiği görüşündeler düşündüm ikinci.

"Zoey, seni şimdi Kendini ne gotten I've inanamıyorum." Başını salladı ve, her zamanki gibi John's kurşun izledi ve odadan çıktı.

"Ah tatlım, çok üzgünüm." Büyükanne var, hemen bana sarılma ve güvence fısıldıyordu. "I'll be back, benim küçük kuş. Söz veriyorum. Ve böylece gurur duyuyorum! "O benim omuz beni tuttu ve gözyaşları ile gülümsedi. "Bizim Cherokee atalarının sizin gurur duyuyoruz, çok. Bunu hissediyorum. Sen Tanrıça tarafından dokundu edilmiş ve iyi arkadaş sadakati var, "diye Neferet baktı ve" ve bilge öğretmen ekledi. Birgün bile anne affet öğrenmek olabilir. O zamana kadar ki kalbimin kızı, u-biz-TSI-bir-ge-hu-tsa unutmayın. "Beni öptü. "Ben de bırakmalısınız. Burada küçük araba sürdü, ve ben sizin için bırakıyoruz, bu yüzden geri onlarla yolculuk gerekir. "O benim vintage Hata için anahtarları uzattı. "Ama her zaman seni, Zoeybird seviyorum hatırlıyorum."

"Ben de, büyükanne," dedim seviyorum ve onu geri öptü, sarılma onu zor ve ben akciğerlerde onu tutun olabilir ve önümüzdeki ay içinde onu yavaşça nefes ben onu kaçırmış gibi onun kokusunu derin nefesler alması.

"Hoşçakal tatlım. Call Me When You're bir şans. "Yeniden ve beni öptü sonra bıraktı.
Ben ve onu terk seyretti kadar Yüzümde benim boyun üzerine gözyaşları damla hissettim ben ağlıyordum fark etmemişti. Aslında Neferet hala yanımda duruyordu, bu yüzden sürpriz zaman bana bir doku verdi biraz atladı unutmuştu.

"Bunun için üzgünüm, Zoey," dedi sessizce.

"Ben değilim." Burnumu üfledi ve ona baktı önce yüzümü sildi. Ona ayağa için teşekkürler. "

"Ben uzakta, çok annenin göndermek istemedim."

"Sen vermedi. Onu takip seçti. Gibi diye üç yıldır yapıyor bu. "Ben gözyaşı hotness hissetti hızla Onları istekli benim boğazın arka ve tehdit konuştu. "O kullanılan farklı olmak. Bu, biliyorum aptal, ama onu geri çevirmek için bekliyor tutmak daha önce ne olduğunu. It, ancak hiç olur. Sanki annem öldürdü ve bedenini bir yabancı koyun It's. "

Neferet etrafımda kolunu koydu. "Ben senin büyükannem ne dedi belki birgün yeteneğini annen affetmeyi bulabilirsiniz gibi."

Ben kapıya baktı üç onları sadece ile ortadan kaybolmuştu. "O gün çok uzakta."

Neferet sympathetically benim omuz sıktı.

Ben ona, o da orada bana oldu sevindim baktı, ve istediği-için zillionth hakkında zaman-o annem oldu. Sonra ne diye hatırladı neredeyse bir ay önce, onun annesi ölmüştü o zaman küçük bir kız vardı ve bana babası ona, fiziksel ve zihinsel kadar onun tarafından kaydedilmiş olduğu işaretlenmiş olan kötüye vardı.

"Hiç Baban affeder mi?" Ben tereddütle sordu.

Neferet aşağı bana baktı ve birkaç kez göz kırparak, sanki yavaşça onun çok çok uzak almıştı bir bellekten geliyordu. "Hayır Hayır ben asla onu affet, ama ben onu şimdi sanki hayatın başka birinin hatırlamak kulüpler olduğunu düşünüyorum. Bana o insan çocuk, bir Papa ve Vampyre vermedi mi şeyler. Ve çoğu insan gibi o Vampyre bir Papa ve tamamen mantıksız vardır. "

Sözleri sesi güçlü ve emin, ama ona güzel yeşil gözlerin bir şey eski ve acı verici ve kesinlikle unutmadık bir titreme gördüm derinliklerinde içine baktı ve merak nasıl dürüst kendisi ile ediliyordu ...
http://geceeviseries.vampire-legend.com

Chapter One (İhanet)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi Serisi: İHANET (2. kitap)
» İhanet'in Diğer Kapak Resimleri
» Chapter One
» Chapter One (İşaret)
» Chapter One (SeçiLmiş)